İngilizce Öğretmeni mi Ariyorsunuz?

Native ve Türk İngilizce öğretmenleriniz Boz Danışmanlık güvencesi ile size çok yakın!

Bir Sonraki Öğretmeniniz İçin Randevu ve Teklif Alın

İngilizce öğretmenleri Boz Danışmanlık aracılığıyla işverenlerle tanışıyor, Çünkü biliyorlar ki;

Boz Danışmanlık kalifiye adaylar için okullar ile tüm iş görüşmelerini organize eder, sonuçlarını takip eder ve adaylara olumlu ya da olumsuz mutlaka geribildirimde bulunur.

Kontrat ve vize prosedürleri Boz Danışmanlık tarafından takip edilir ve gerek Türkiye’ye gelmeden, gerekse geldikten sonra yasal olarak çalışabilmeleri güvence altındadır.

Boz Danışmanlık, İngilizce konuşan personeli ile işe alınan öğretmenin havaalanında karşılanması ile başlayan ve akademik yılın sonuna kadar devam eden süreçte öğretmenin hep yanındadır

Günlük yaşamda karşılaşılabilecek her türlü zorluk ile adres kaydı, telefon kaydı vb. mevzuattan kaynaklanan işlemler Boz Danışmanlık personeli ile daha kolay üstesinden gelinebilir olacaktır.

Boz Danışmanlık bu hizmetleri akademik yıl boyunca tüm öğretmenlere kesintisiz olarak sunar ve bunun için kurumlardan yada personelden herhangi bir ücret talep etmez.

Boz Danışmanlık öğretmenlerin maaşlarından komisyon ya da başka bir ücret almaz, kontratlar direkt olarak okul/işveren ile öğretmen arasındadırlar ve asla bu konuda sürpriz yoktur.

Öğretmen ve eğitim kurumlarını eşleştirirken her iki tarafın beklentilerini ve hassasiyetlerini gözetiyoruz. Bütün bu amaçlara ulaşmaya çalışırken de etik kurallardan taviz vermeyerek en yüksek standartlarda hizmet veriyoruz.