Boz Danışmanlık

Eğitim kurumlarının karşılaştığı nitelikli yabancı öğretmen sıkıntısı ve benzer sorunların çözümü fikriyle 2016 yılında yola çıkan Boz Danışmanlık kısa sürede güvenilir hizmetleriyle öne çıktı. Eğitim danışmanlığı konusunda uzmanlaşan Birol Öztürk tarafından kurulan şirket, yabancı eğitimci arayan kurumların ilk başvurduğu adresler arasına girdi.

Eğitim kurumları ile öğretmenler arasındaki ilişkide karşılıklı bir katma değer oluşturulması ilkesiyle hareket eden Boz Danışmanlık sözleşme süresince her iki tarafın da güvencesi olmayı başardı. İşe alım sürecinin başından itibaren kurumlara ve öğretmenlere gereken her adımda destek olan kuruluşumuz, eğitim dünyasına yeni bir bakış açısıyla hizmet çeşitliliği de sunmaktadır.

Yabancı öğretmen transferi konusunda bugüne Bilfen Eğitim Kurumları, TED Atakent KolejiBilim KolejiTEK Okulları, Ekokids Anaokulu, KALEV Okulları, KELEV-Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı, Kadıköy Anadolu Lisesi, Kabataş Erkek Lisesi, Tarabya İngiliz Okulları, Vega Okulları, English Garden gibi okul ve kurumlarla çalışan firmamız güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla işbirliği yaptığı kurum sayısını da hızla arttırmaktadır.
Eğitim kurumları da, firmamız aracılığıyla kurumlara dahil olan yabancı öğretmenler de karşılıklı güven duygusuyla sadece eğitim hizmetine odaklanır. Her iki taraf da bilir ki, sözleşme süresince kurumların ve öğretmenlerin tüm sorunları Boz Danışmanlık tarafından çözümlenir…